descriptionПро раду supervisor_accountЧлени ради calendar_todayЗаходи createЗвернення assignmentДокументи new_releasesНовини photo_size_select_actualФото perm_contact_calendarКонтакти

ВРЦіРО розповіла релігійним діячам Данії про наслідки російської агресії для України

Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілися з делегацією Ради з міжнародних відносин Євангелічно-Лютеранської Церкви Данії.

Медіарегулятор підписав Меморандум про співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій домовилися про співпрацю.

Делегація Всесвітньої Ради Церков відвідала місце масових поховань жителів Бучі, замордованих російськими окупантами

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) разом з делегацією Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) на чолі з преподобним доктором Джеррі Піллеєм 12 травня 2023 року відвідали храм святого апостола Андрія Первозваного в Бучі.

Заява ВРЦіРО щодо притягнення до відповідальності російської влади та відновлення справедливості

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у своїй заяві беззастережно підтримує ініціативу Президента України з приводу створення Міжнародного Трибуналу який би судив російську владу за злочин агресії, тобто за розпочату проти України війну.

В Україні немає переслідувань за релігійною ознакою. Результати зустрічі з Всесвітньою Радою Церков

Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілися з делегацією Всесвітньої Ради Церков, яка прибула до Києва.

Рада Церков засуджує зловживання Росії релігійними почуттями в агресивній і несправедливій війні проти України

11 квітня 2023 року відбулася зустріч Голови ВР України Руслана Стефанчука з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Рада Церков засуджує метод ектогенезу як експеримент над дітьми і людським життям

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вважає неприпустимим ухвалення законопроєкту № 8306, спрямованого на легалізацію небезпечних репродуктивних експериментів щодо поза утробного вирощення людей – за межами людського тіла.

Нацрада телебачення та Рада Церков взаємодіятимуть у протидії російській пропаганді

Одною з базових тез російської пропаганди є сакралізація російської агресії, яку називають “священною війною”. Тому в Україні і на міжнародному рівні є потреба поширювати аргументи, релігійне богословське обґрунтування, демонструвати наукові позиції з метою спростування та засудження цієї міфологеми.

Рада Церков виступає проти атаки на встановлену Богом та Конституцією України інституцію шлюбу та сім’ї

Релігійні спільноти обурені законопроєктом № 9103, який пропонує прирівняти реєстровані партнерства до шлюбу, називаючи їх “сімейним союзом” змінюючи чинні норми Сімейного кодексу України.

Всеукраїнська Рада Церков продовжує підтримувати родини зниклих безвісти

Команда Уповноваженого зі зниклих безвісти обговорила з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій шляхи посилення співпраці на обласному рівні.

Всеукраїнська Рада Церков зустрілася в Києві з капеланом Конгресу США

У Києві відбулася зустріч представників ВРЦіРО з капеланом Палати представників Конгресу США Маргарет Кіббен.

Заклик ВРЦіРО до загальнонаціонального посту і молитви 24 лютого

Закликаємо усі конфесії України оголосити та провести у своїх релігійних спільнотах загальнонаціональний піст і молитву 24 лютого з цілодобовими молитовними чуваннями та творенням діл милосердя.

Комюніке за підсумками візиту делегації ВРЦіРО до Ватикану

Центральною подією візиту українських релігійних діячів до Ватикану стала зустріч делегації ВРЦіРО з Папою Римським Франциском.

Звернення ВРЦіРО щодо розв’язання конституційної кризи правосуддя в Україні

Незавершеність конституційного процесу поділу державної влади на три гілки: законодавчу, виконавчу і судову, ВРЦіРО вважає сьогодні головною проблемою утвердження верховенства права, зокрема, на справедливий суд.

Рада Церков сприятиме пошуку осіб, зниклих безвісті внаслідок російської агресії

Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій налагоджують взаємодію з урядовим Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Рада Церков обговорила нові гуманітарні виклики і законодавчі ініціативи

Представники конфесій обговорили питання допомоги нужденним у зимовий період та низку питань післявоєнного відновлення в Україні.

Духовний глава Церкви Англії зустрівся в Києві з Всеукраїнською Радою Церков

Архієпископ Кентерберійський Джастін Портал Велбі 1 грудня 2022 року відвідав Київ для підтримки зусиль народу України у боротьбі з російською агресією.

Рада Церков: пільгове оподаткування для ігорного бізнесу – це цинізм і ознаки корупції

В той час, коли українці знаходяться в умовах виживання, реанімація законопроєкту № 2713-д виглядає особливо цинічним лобізмом інтересів операторів лотерей, букмекерів і казино.

Повернення з Росії полонених і депортованих українців: Всесвітня Рада Церков повинна допомогти

Українські релігійні діячі звертають увагу членів Всесвітньої Ради Церков на те, що Росія як держава-терорист не зупиняється.

Звернення до Всесвітньої Ради Церков щодо нападів російських терористів на українське цивільне населення

Звертаємось до Всесвітньої Ради Церков з проханням про сприяння в поверненні додому всіх постраждалих від російської агресії українців.

Заява ВРЦіРО з приводу терористичних обстрілів міст України російськими військами

Звертаємося до міжнародної спільноти, до релігійних лідерів світу із закликом засудити акти державного терору, здійснювані Росією. Держава-терорист має бути зупинена якнайшвидше!

Заява ВРЦіРО щодо псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України

ВРЦіРО закликає всі держави світу не визнавати псевдореферендуми, які проводить російська окупаційна влада на тимчасово окупованих територіях України під дулами автоматів.

Заява ВРЦіРО та Уповноваженого ВР з прав людини

Ми звертаємось до світової спільноти сприяти у поверненні додому постраждалих від російської агресії, полонених військових, цивільних заручників та всіх, хто був примусово вивезений до території Росії або утримуються на тимчасово окупованих територіях!

Омбудсмен налагоджує співпрацю з релігійною спільнотою України

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорили напрямки співпраці.

ВРЦіРО прийняла у Києві делегацію Всесвітньої Ради Церков

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій зустрілася з делегацією Всесвітньої Ради Церков на чолі з діючим Генеральним секретарем преподобним Іоаном Саукою.

В Софійському соборі відбувся урочистий молитовний захід до Дня Державності України

28 липня в День хрещення Київської Русі-України та з нагоди Дня Державності України в Софії Київській відбулася урочистість «Боже, благослови Україну!».

Рада Церков підтримує ініціативи, спрямовані на денонсацію Стамбульської конвенції

Рекомендуємо підтримати петицію № 22/146508-еп про денонсацію Стамбульської конвенції, опубліковану на сайті Президента України.

При ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянку провести належне громадське обговорення

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій сприймає як тривожний сигнал для демократії в Україні поспішне голосування у парламенті та підписання президентом закону про ратифікацію Стамбульської конвенції.